1986 yılında İstanbul Sultanahmet’de halıcılık sektöründe Nurullah SÖNMEZ önderliğinde çalışma hayatına başlayan “DecoTurca” uzun yıllar süren başarılı ve kaliteli hizmeti ile bir çok dekorasyona ve koleksiyon gelişimine katkıda bulunmuştur.
Halıcılık sektöründe önemli bir marka olmayı başaran ticari hayatına müzayedecilik ve turistik el yapımı Türk ve İslam eserleri satışı ile devam etmektedir. Envanterinde Antika eserler, koleksiyonluk eserler, halılar, kilimler, seramikler olmak üzere birçok eski ve yeni ürün barındıran DecoTurca ayrıca dekorasyon konusunda da deneyimi ile değerli müşterilerine hizmetler sunmaktadır. Oteller, ofisler, dükkanlar ve ev dekorasyonlarında imzasını attığı bir çok mekan bulunmaktadır.
Teknolojinin insan hayatına etkisinin önemini kavrayan ekibiyle, internet ortamında yaptığı bir çok başarılı çalışmalar olmuştur. Sürekli kendini yenileyen DecoTurca ticari hayatına tarihi bir mekan olan Sıbyan Mektebinde devam etmektedir. Online platformlarla Dünyanın her yerine hizmet ulaştırmayı kendine hedef belirlemiştir.
Her daim müşteri memnuniyetini kendine ilke olarak belirleyen Deco Turca siz değerli müşterilerini Sultanahmet / Kadırga’da bulunan mağazasında ağırlamaktan onur duyacaktır.

İletişim

Telefon: +90 532 346 3709
info@decoturca.com